Vlčí Reiki zdarma pro všechny :)

Už to neprodávám, byla to chyba. Můžete si zdarma stáhnout a vytisknout. Získáte přízeň vlčího Boha. ;) 
 

VLČÍ REIKI

Říká se, že vlčí schopnosti můžete získat, když vás vlk pokouše, sníte pečený vlčí mozek, napijete se ze stejné louže, z které pil vlk. Ale Vy můžete získat vlčí schopnosti i tímto zasvěcením, takže nehrozí rány po zubech ani pojídání mozku těchto krásných šelem ani předlouhé stopování vlků. Dar vlka nejsou jen nové smysly a schopnosti. V krvi Vám začne bušit také nespoutaná radost z vlčí divokosti.  Spolu s darem vlka získáte i jiný dar - silný smysl pro dobro. Pomůže Vám to také nalézat spojitosti a indicie, jež Vás vedou k podobně založeným lidem, jako jste Vy, získáte tak více pravých přátel a známostí. Kdo se rozhodne přijmout dar vlka, a stane se novou bytostí – najde harmonii mezi člověkem a vlkem.

Destruktivní povaha našeho egoismu se stává více a více zřejmá, když máme dvě různé možnosti: žít dál stejným způsobem jako jsme kdysi žili (egoisticky, pro naše vlastní dobro), nebo se spojit s blízkými „svou smečkou“ a žít znovu dohromady jako jedna duše.

Duše bílého vlka Vám otevře cestu mezi fyzickým světem a světem duchovního poznání. Udělejte si pohodlí, zavřete oči. Nechte se zavést Vás do panenské krajiny k duši bílého vlka. Cesta majestátní scenérií nespoutané divočiny, pod oblohou plnou hvězd při měsíčním úplňku, kterou nás provádí časově neomezená duše vlka a celé smečky. Prožijeme s nimi toulky panenskou krajinou a pocítíme jejich bezstarostnou svobodu.

Dává nám přístup ke schopnosti poznat svou pravdu. Pomáhá při urovnání vztahů a nastavení zdravých hranic mezi námi a ostatními. Posiluje laskavost a pocit sounáležitosti s komunitou. Podporuje správné činy. Kultivuje radostného ducha, sílu charakteru a integritu. Naučíte se ve Vašem nejhlubším já nalézt velkou odvahu a sílu v těžkých dobách. Vydáte se na cestu znovuzrození a objevíte to pravé, čisté a divoké já uvnitř své duše, které Vám umožní naleznout nové životní cesty a stát se úspěšnými.

Afirmace: „Jsem propojen s ostatními, udržuji si zdravé osobní hranice a oslavuji žití v celistvosti, síle a vytrvalosti.“ 

Vlčí Reiki harmonizuje první a druhou čakru. První - cítíte se hluboce spojeni s Matkou Zemí, přírodou, a zároveň harmonizuje druhou čakru, která souvisí s mezilidskými vztahy – vlk je zvíře, které žije na Zemi v přírodě v kolektivu smečky (až na několik výjimek, kdy žijí osaměle nebo jen v páru a do smečky se přidávají jen dočasně). Obvyklý počet vlků ve smečce je 5-11 a díky spolupráci s ní je silný – budete zažívat pocit sounáležitosti se „svojí smečkou“- se svým partnerem, svojí rodinou, svými přáteli či kolegy... Obvyklý počet vlků ve smečce je 5-11, tak byste si měli udržovat přibližně takový počet pravých přátel. Rekordmani mezi smečkami ale můžou mít i 50 členů. Záleží jen na Vás a Vašich prioritách.

Symbol 1. čakry „kořenová čakra“ a její harmonizace

Lotos se čtyřmi okvětními lístky – barva červená – prvek Země – smysl čich.

Protože vlci běhají po lesích, můžete podpořit harmonii první čakry nádechem čerstvého vlahého vzduchu v lese. Ačkoli mnoho esoteriků směřuje k vegetariánství, k první čakře se vážou bílkoviny (odborně proteiny), které jsou převážně v mase (ale i v sójovém), takže Vám prospěje plátek libového masa, nejlépe kuřecího, rybího, nebo sójového. Nedostatečná funkce 1. čakry způsobuje neprokrvení končetin, chladné a studené ruce a nohy – vlk má průměrnou tělesnou teplotu 39°C, což je u 3°C víc než u člověka, takže díky zasvěcení do vlčího Reiki budete mít končetiny teplejší. Je pak vhodné ruce přikládat při bolesti na postižené místo a opakovat si v duchu mantru „veni anima lupus album“ a namalovat symbol vlčí hák (viz níže) „do vzduchu“ nebo se na jeho podobu v duchu soustředit. Také se Vám zlepší jeden ze smyslů -  čich. Budete vnímat a všímat si více vůní, než doposud. Čich vlka je asi milionkrát lepší než u člověka. Čichová tkáň vlka zabírá plochu 14 x větší než čichová tkáň člověka a obsahuje asi 200 mil. smyslových buněk, zatímco lidská pouze 5 mil.

Symbol 2. Čakry – sexuální čakra a její harmonizace

Lotos se šesti okvětními lístky – barva oranžová – prvek voda - smysl chuť.

Nedostatečná funkce 2. čakry způsobuje potíže s udržováním zdravých mezilidských vztahů a problémy v oblasti pohlavních orgánů, jako je u žen nadměrné krvácení při menstruaci, premenstruační syndrom, záněty vaječníků, u mužů impotence, nemoci varlat a prostaty… Harmonizuje opět v přírodě, tentokrát pobytem v měsíčním světle a pohledem na noční oblohu – užijte si pohled na měsíc, hvězdy, planety, souhvězdí, případně zkuste najít mezinárodní vesmírnou stanici ISS. J

Projevy při správné funkci 2. čakry – potěšení, vitalita, cit pro erotiku, přizpůsobivost 

Podpoření účinků.

Pro podpoření účinků ze zasvěcení doporučuji objednat homeopatickou zvířecí vlčí esenci „vlk“, třeba na www.e-esence.cz

Doporučuje se:      

  • pro ty, kdo se neumějí bavit nebo mají potíže ve společnosti
  • pro ty, kdo se bojí navazovat vztahy
  • pro děti i dospělé, kteří mají sociální problémy
  • pro ty, kdo se potřebují naučit vymezit si osobní hranice
  • pro ty, kdo se bojí ztráty individuality ve skupině
  • pro ty, kdo potřebují rozvinout svou integritu

 

Indiánští šamani věří, že v každém z nás se ukrývá blahodárná síla zvířat - zvířecí duše v nás přebývají, dodávají nám svou sílu a chrání nás.

V keltské tradici představuje vlk rodinu, věrnost a ochranu, moudrost, svobodu, intuici, sny a magii.

Kartička s afirmací

Vytiskněte si kartičku s afirmací a noste ji v peněžence, v kapse nebo v penále, přikládejte si ji na tělo, přinese Vám vitalitu, pomůže překonat hranice všedních pocitů a nalézt to, co moderní člověk nejvíce postrádá - klid, spočinutí a osvobození od každodenního stresu a napětí. Stres považujeme za jeden z nejvýznamějších faktorů vzniku nemoci, pak uvolnění, které Vám přinese, má skutečně léčivý charakter. Kartička je rozzářena harmonizační energií, která nastartuje léčebné procesy, celkové zklidnění a vyrovnanost. Působení této energie naplní okolní prostor vibracemi pohody. Když jste nemocní, unavení, nebo Vás čeká náročná situace, soustřeďte se na kartičku, přiložte ji na tělo a přijímejte blahodárné dotyky energie a vyrovnávající proudění čaker.

Symbol Duše bílého vlka

Symbol - runa "vlčí hák" vychází z pohanství. Symbol soustřeďuje energii na místo, kam ho nakreslíme. Lze s jeho pomocí snadno vyjádřit záměr, který má energie vykonat. Můžete jej chápat také jako spojení s energií, jde však pouze o zástupce energie, nikoliv o energii samotnou. Lze označit jako "prastaré zobrazení posvátné energie."

 

 

 

 

 

 

 

Pro přivolání energií můžete zavolat na Duši bílého vlka: "Veni anima Lupus album".

 

 

V objetí tohoto bílého vlka budete, tak jako šedý vlk na obrázku...

Reiki krabička

Můžete si pořídit svou Reiki krabičku a psát tam bílému vlkovi vzkazy – svá přání a důležitá jsou i poděkování. Když se za nějaký čas podíváte do té své Reiki krabičky tak zjistíte, co se Vám už splnilo a co nesplnilo. Za to, co se splnilo, je vhodné bílému vlkovi poděkovat a co se nesplnilo – přání zopakovat. Když něco nevyjde ani na podruhé nebo na potřetí, tak je to tím, že není vhodná doba, nebo by to nebylo ve prospěch všech zúčastněných, měli byste se vyvarovat slov jako „nikdy nebo navždy“, to je velmi nebezpečné, protože to, co dnes chcete navždy, Vám může zítra překážet. Takový je život. Přání za účelem přírůstku (peněz, zdraví, štěstí, lásky) je vhodné dávat do krabičky, když měsíc dorůstá. Pokud se chcete něčeho zbavit, něco zmenšit (negativní vzpomínku, zbavit se zlozvyku, bolest na těle i na duši) je dobré do krabičky dávat přání za ubývajícího měsíce, tedy, když „couvá“. Když do krabičky něco nového vložíte, můžete na ní položit svícen s čajovou svíčkou. Dobré je krabičku brát čas od času do obou rukou a soustředit se na to, jak z Vašich rukou do krabičky proudí energie vlčího Reiki.

 

 

Jak přijmout zasvěcení na dálku?

To si při úplňku v dohodnutém čase lehnete na postel, dáte ruce dlaněmi nahoru aby mohla energie proudit a když ucítíte v ruce „lechtání“, je to dobrým znamením, že zasvěcení probíhá v pořádku a můžete pak bílého vlka žádat aby se Vám splnilo to, co si přejete. Jak budete ležet nebo sedět v pohodlné poloze, tak poslouchejte mp3 z CD vlčí odvaha (https://uloz.to/xLYafjUV/wolflore-rar?_fid=dtip) heslo je „reiki“ a až hudba skončí, tak zasvěcení správně proběhlo a změní se Váš život jistě k lepšímu, nikdy už nebudete krášet sami, budete mít svého průvodce, a najdete harmonii mezi vlkem a člověkem. "Někdy cesta, kterou jdeme životem, je plná zvratů. Někdy se dokonce zdá, že jsme na cestách v opačném směru, kam chceme jít. Přesto musíme vytrvat a držet se víry. Pojďme se inspirovat a následovat Wulfa, i když se zdá, že On nás vede v opačném směru. Wulf je dokonalý průvodce a on bude vždy při nás a povede nás věrně. Bez ohledu na to, na kolik překážek narazíte na cestě, Wulf Vás dovede do správného místa určení.“ Kdo toto učiní a bude chtít, dostane certifikát o zasvěcení e-mailem a může si ho vytisknout a nechat zalaminovat. 

Jak dále zasvěcovat?

Upněte se ne svůj záměr, a proneste svůj záměr : „Prosím duši bílého vlka o zasvěcení JMÉNO PŘÍJMENÍ do vlčího Reiki. Děkuji mnohokrát“. Pusťte si při zasvěcování stejnou hudbu, jako Váš žák, abyste se lépe nastavili na vibrace studenta. Mohou k Vám při zasvěcování přicházet různé vize.

Např. 10. 8. 2014 při superúplňku jsem zasvěcovala svého přítele Pavla do vlčího Reiki a ve vizi jsem se setkala s jeho osobním vlčím strážcem. Vypadá stejně jako ten můj průvodce, stejný okřídlený bílý vlk, ale prostě jsem věděla, aniž mi to někdo řekl, že můj je ten vlevo a jeho ten vpravo. Je také bílý s křídly, setkali jsme se na skále a společně jsme z jednoho bodu vyletěli směrem dopředu a táhli jsme za sebou takové stříbrné vlákno, pak jsme si sedli proti sobě na dvě skály, mezi kterými byla drobná mezera, ale jen taková, že jsme na sebe dosáhli, já na tu skálu vlevo, on vpravo a packami jsme si plácli... Také jsem viděla vlka bez sil, bezmocného, nemocného... Neměl barvu, měl jen tvar, a bylo vidět, že se nemůže zvednout na nohy, lapal tlapkami do vzduchu a nemohl se otočit, zvednout, najít rovnováhu... Pak najednou vyskočil na všechny čtyři, ocas naježený, vyceněné zuby, odhodlaný pohled, znovu plný sil, uzdraven a odhodlán... To je znamení vyléčení disharmonií. Pak jsme se tam objevili znovu my dva, resp. naši vlčí strážci... Blbli jsme, víte, váleli jsme sudy a dováděli jsme, pak jsme se do sebe zamotali a váleli jsme sudy spojení, že už jsem nevěděla, který je který, který je můj a který jeho... Pak se vize opět změnila... Tentokrát byla já na skále dole vpravo a Pavlův vlk někam zmizel... Cítila jsem se najednou tak osamělá, bála jsem se že mě opustil, ale najednou přeletěl přes oblohu, zprava doleva, a za ním letěl roj zářících hvězd, které se pak usadily na indigově modrém nebi, on si hrdě sedl na skálu nahoře a díval jsi se na mě dolů... Pak jsi se přikrčil, lehnul si na tu horní skálu, tlapku přes tlapku, a díval se dál na mě, jak tam dřepím a koukám na nebe, ohromená tou hvězdnou scenérií, kterou mi připravil...

 

Něco o novu - úkaz srpku nového měsíce na obloze znamená v židovské tradici začátek nového měsíce, Roš chodeš. První novoluní vyhlásil Mojžíš na Hospodinův příkaz ještě v Egyptě, 14 dní před tím, než Židé z Egypta odešli. Od té doby bylo novoluní slaveno každý měsíc.

 

https://www.slunecno.cz/lunarni-kalendar

 


 

Vychanellovala v květnu 2014 Michaela Nováková

Nenarodili jste se náhodou při úplňku? Kalendář úplňků zde: https://zdenek13.unas.cz/in/text/kalendar.php

 

POKUD SE VÁM TO LÍBILO, TAK NAPIŠTE, MÁM JEŠTĚ MEDVĚDÍ REIKI, NECHANELLOVALA JSEM HO OSOBNĚ, ALE PŘELOŽILA Z ANGLIČTINY 

Miška Vlčí Reiki

 

 

Říká se, že vlčí schopnosti můžete získat, když vás vlk pokouše, sníte pečený vlčí mozek, napijete se ze stejné louže z které pil vlk. Ale NOVĚ můžete získat vlčí schopnosti i tímto zasvěcením, takže nehrozí rány po zubech ani pojídání mozku těchto krásných šelem ani předlouhé stopování vlků. Dar vlka nejsou jen nové smysly a schopnosti. V krvi Vám začne bušit také nespoutaná radost z vlčí divokosti.  

 

Zasvěcuji nový energetický vibrační systém Vlčí Reiki, vždy při úplňku!

Musí se zasvěcovat přesně při úplňku, aby bylo zasvěcení správně přijat aurou žáka. Zasvěcení na dálku pošlu pomocí symbolů vlčího Reiki při úplňku 9.9.2014. Obdržíte podrobná skripta, kde se dočtete, jak přijmout zasvěcení, jak s energií pracovat, a obdržíte certifikát o absolvování kurzu v mojí esoterické škole. Obdržíte i jiný dar - silný smysl pro dobro. Pomůže Vám to také nalézat spojitosti a indicie, jež Vás vedou k podobně založeným lidem, jako jste Vy, získáte tak více pravých přátel a známostí. Kdo se rozhodne přijmout dar vlka, a stane se novou bytostí – najde harmonii mezi člověkem a vlkem.

 

Skripta obdržíte ihned po zaplacení, certifikaci po zasvěcení.

Přihazovat můžete na Aukru. https://aukro.cz/vlci-reiki-zasveceni-skripta-certifikace-9-9-i4500116275.html